Şifremi Unuttum

  • Komplo Film izle
  • The Package Teslimat türkçe dublaj izle
  • UFC 229 Khabib Vs McGregor izle
  • Demirci ve Şeytan Errementari izle
  • Sobibor Türkçe Dublaj izle
  • 2018 Hacker Film izle
  • Ölülerin Günü Zombi izle
  • 22 July 22 Temmuz Türkçe Dublaj izle
  • Everest Türkçe Dublaj izle
  • Av 2 Predator 2 Dublaj İzle

Gerilim Filmleri İzle

Avrupa’ya son 6 yıl içerisinde insanları zombiye dönüştüren bir virüs bulaşmıştır. Tedavi için bir umut bulunmuştur fakat tedavi edilenler bir daha virüse yakalanırsalar daha beter oluyorlar. The Cured İyileşenler Türkçe Dublaj İzle.

IMDB:

Yorum yapılmamış

7 views

Amerika’da gerçekleşen büyük bir salgın ve milyonlarca insanın ölümüne sebep oluyor. Bu salgından kurtulan bir grup gencin hayatını konu alıyor. Karanlık Zihinler The Darkest Minds İzle.

IMDB:

Yorum yapılmamış

23 views

Anne ve babasının şiddetine katlanamayan iki kardeşin amansız kaçışını konu alıyor. Mom and Dad Annem ve Babam Türkçe Dublaj izle.

IMDB:

Yorum yapılmamış

32 views

Tunuslu geçn ve güzel kadın partide bir gizemli adam ile tanışır ve hayatı altüst olur. Beauty and the Dogs Aala Kaf Ifrit Altyazılı İzle

IMDB:

Yorum yapılmamış

30 views

Tahmin edemeyeceği kadar korkan bir genç kız ve bu kızı zengin olma ümidiyle fidye karşılığı kaçıran iki genç. Dönek ( Bloedlink ) Türkçe Dublaj İzleyebilirsiniz.

IMDB: 6.1

Yorum yapılmamış

79 views

Yıllar sonra İskoçya’da bir araya gelen iki eski dost bir av gezintisine çıkarlar. Buldukları ceylana nişan alıp sıkmaya başlarlar fakan ceylan yerine bir adamı vururlar. Başlarına gelmedik kalmaz.Kalibre ( Calibre ) Türkçe Dublaj İzle

IMDB: 7.0

Yorum yapılmamış

54 views

İnternet ortamında fenomen olan ve Almanya’da vlogger olan Julia amansız bir hastalığa yakalanır. Kısa süre sonra evinde sıradışı olaylar gerçekleşir. Cehennemden Selfie ( Selfie from Hell ) İzleyebilirsiniz.

IMDB: 3.1

Yorum yapılmamış

61 views

İnsanlığın sonunu getirebilecek tehlikelerin oluştuğu bir ortam Görevimiz Tehlike 6 ( Mission VI: Impossible – Fallout ) Alt yazılı Hd İzleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

83 views

Labirent: Son İsyan artık ölüm kalım ile burun buruna her kes. Ya kaçış planı gerçekleşecek ya da bir bir ölecekler. Labirent: Son İsyan Türkçe Dublaj İzleyebilirsiniz

IMDB: 6.3

Yorum yapılmamış

97 views

Dehşetin Yüzü The Nun Fim İzle son zamanlarda izleyeceğiniz en korkunç filmlerden biri diyebilirim. Dehşetin Yüzü gerilim,gizem ve korku dolu sahneleriyle içinizi ürpertecek. Geçmişinde başından karanlık olaylar geçen  Rahip Burke (Demián Bichir) hayatını konu alıyor. Kendini öldürmüş ve ya öldürülmüş bir

IMDB: 5.8

Yorum yapılmamış

156 views

Fizle.net